Rejestracja

Sie

30

Jak wybrać auto do ślubu?

Published by In Category Blog

Organizacja wesela bywa bardzo złożona. Planując uroczystość, musimy zwrócić uwagę na wiele ważnych aspektów. Jednym z elementów przygotowywania zaślubin jest odpowiedni dobór auta do ślubu.

Limuzyna na ślub

Popularnym rozwiązaniem jest wynajęcie luksusowej limuzyny z kierowcą. Ten prawie 10-metrowy samochód z pewnością zwraca na siebie uwagę. W ofercie znajdziemy przede wszystkim takie auta, jak: Rolls Royce, Lincoln, czy Chrysler. Osoby z terenowym zacięciem znajdą również wydłużoną wersję Hummera. Ceny wynajmu limuzyny na ślub zaczynają się od 500 złotych na godzinę. Wybór limuzyny pozwala na przejazd Państwa młodych ze świadkami, a nawet rodzicami. Możemy liczyć również na dodatkowe udogodnienia, takie jak barek.

Mercedes na ślub

Srebrny, kremowy, czy tradycyjnie biały mercedes stanowi idealne rozwiązanie jako auto ślubne. Jest to wybór dla osób, które cenią komfort i prestiż. W ofercie znajdziemy zarówno nowoczesne Mercedesy CLA, jak również oldschoolowe np. Benz 200D. W tym przypadku ceny zaczynają się już od 300 zł/godz.

Ślub w stylu retro

Jeśli decydujemy się na uroczystość w starym stylu, warto zadbać, by auto do ślubu uzupełniało klasyczny klimat. Możemy tym samym postawić na PRL-owskie konstrukcje takie jak Warszawa, Syrena, a nawet „Maluch”. Innym rozwiązaniem mogą być również nieco starsze samochody: Citroen B11, Buick Special lub zabytkowy „Garbus”. Samochody retro okazują się najdroższą alternatywą, wynajem zaczyna się od 700 złotych za godzinę w górę. Warto również pamiętać, że starsze pojazdy nie będą tak komfortowe, jak nowoczesne samochody – z pewnością nie możemy liczyć na klimatyzację i szczególnie wygodne siedzenia.

A jeśli nie samochodem?

Coraz częściej śluby oznaczają nietypowe rozwiązania również w aspekcie transportu. Jeśli nie autem do ślubu to czym? Dla osób ceniących klasykę i romantyzm idealnym rozwiązaniem będzie zaprzęg konny. Może to być bryczka, dorożka, a nawet królewska kareta! Zwolennicy mocniejszych wrażeń mogą skorzystać z opcji wynajmu motocykla „z koszem”, natomiast dla pary pro-eko, rozwiązaniem będzie duet rowerów.
Decydując się na wynajem pojazdu do ślubu, powinniśmy dokładnie omówić warunki współpracy, by nie być niemile zaskoczonym. W szczególności warto zwrócić uwagę na: długość wynajmu oraz trasę, a także ewentualne przyozdobienie samochodu. Często okazuje się, że wynajmujemy samochód na liczbę godzin i konkretną długość trasy, natomiast za dodatkowe kilometry należy dopłacać, lub że ozdobienie auta należy realizować we własnym zakresie. Z pewnością nie warto ryzykować wpadki w tak ważnym dniu.

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 681, dzisiaj: 1

  

Zostaw odpowiedź