Rejestracja

styl rustykalny

Sty

19

Styl rustykalny rządzi w domach Polaków!

Published by In Category Blog

Ostatnimi czasy przeżywa on swój wielki renesans . Po latach wielkich zachwytów nad wszystkim ,co nowoczesne, przyszedł moment na to, by docenić i wiejski, sielski klimat. Okazuje się, że świetnie komponuje się on w domach i mieszkaniach, dając naprawdę niezwykłe efekty wizualne. Co zatem warto wybrać, by przestrzeń wyglądała niesamowicie? Sprawdźmy, co na ten temat uważają eksperci z branży aranżacji wnętrz, wszak oni znają się na tym zdecydowanie najlepiej!

Stylowe meble jak najbardziej się sprawdzą!

Postarzane meble do złudzenia przypominające stare babcine kredensy to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Można kupić gotowe, podrasować nieco swoje stare pojedyncze egzemplarze albo całe komplety (to bardzo proste, w internecie znajdzie się bez problemu mnóstwo tutoriali pokazujących krok po kroku, jak sobie z tym poradzić) albo też kupić je na pchlim targu. Ważne jest jednak to, aby we wnętrzu pojawiły również odpowiednie dodatki, które będą w stanie podkreślić charakter danego pomieszczenia. O czym mowa? Przede wszystkim postawić warto na gustowne ozdoby naścienne, wszak to one zwykle decydują o tym, jaki charakter finalnie ma dany pokój.

Obrazy, fototapety…jest w czym wybierać!

Projektanci ozdób naściennych w pełni zadbali o to, aby modeli reprezentujących najmodniejszy dziś styl rustykalny było naprawdę wiele. Ten fakt cieszy, bowiem dzięki temu każdy może znaleźć dla siebie dokładnie taki egzemplarz który w stu procentach podpowiada jego wyobrażeniom o pięknie, a ponadto pasuje kolorystyką do całości.

Dla każdego coś interesującego!

Co najczęściej przedstawiają ozdoby w typowo rustykalnym klimacie? Na pierwszym miejscu zdecydowanie znajdują się tutaj sielskie wiejskie obrazki, może być to dziewiętnastowieczna zagroda, przepiękna łąka, pole pełne maków…Motywy florystyczne oraz zwierzęce także się pojawiają. Chodzi tak naprawdę o to, by wnętrze było pełne ciepła rodzinnego i przytulności, a w przypadku naściennych ozdób fototapety w tym właśnie klimacie jak najbardziej jest to możliwe.

Nie wiesz, jaki model wybrać?

W takim razie koniecznie musisz zapoznać się z inspiracjami, poradami i wskazówkami od znakomitych specjalistów z branży aranżacji wnętrz: https://www.fototap.pl Dzięki temu Twoje ściany będą prezentowały się zjawiskowo!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 560, dzisiaj: 1

  

Zostaw odpowiedź